ما را بهتر بشناسید

 

گروه سرمن فعالیت خود را در زمینه اجرای پروژه‌های نظارتی، امنیتی و شبکه از سال ۱۳92 و شهر تبریز آغاز نمود و به سرعت توانست پروژه های موفقی در سطح کشور به انجام برساند.

اهمیت بالای تجارت آنلاین موجب شد تا از همان ابتدا وب سایت سرمن  نیز با هدف معرفی کالاها و ارائه مقالات آموزشی در حوزه نظارت و امنیت ایجاد شود و جزو اولین فروشگاه‌های اینترنتی فعال در حوزه تجهیزات نظارتی و امنیتی گردد.

‌اکنون مفتخریم با بیش از یک دهه سابقه حرفه‌ای در اجرای موفق انواع پروژه‌ها و نیز بازرگانی، واردات و پخش محصولات این حوزه، در خدمت شما هموطنان گرامی باشیم. اعتماد شما سرمایه ماست.

 

  • ۱۵+ سال سابقه
  • نماد اعتماد الکترونیکی
  • ۴۸۰۰+ پروژه موفق
  • گواهینامه SSL
  • ۴۰۰۰+ بازدید روزانه
  • تنوع کالا

همه 

سرمن اعتماد شماست 

یکی از شعار های سرمن که در طول این چند سال دنبال میکند (همه سرمن اعتماد شماست.

ما متخصص ساعت هستیم

فعالیت ما در سرمن از سال 92و با تمرکز بر تجهیز و اجرای پروژه‌های امنیتی آغاز شد و با راه‌اندازی سایت سرمن مارکت که جزو اولین فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته و شبکه در ایران می‌باشد، دامنه خدمات و محصولات ما به سراسر کشور گسترش یافت. اکنون که بیش از یک دهه از فعالیت گروه سرمن می‌گذرد و بیش از ۴۰۰۰ هزار پروژه‌ی موفق را به سرانجام رسانده‌ایم، مفتخریم که توانسته ایم همواره مرغوب ترین کالاها را تقدیم مشتریان خود نماییم. محصولاتی از قبیل دوربین مدار بسته، ضبط کننده ویدیویی، دزدگیر اماکن، سوئیچ شبکه و سایر تجهیزات شبکه و امنیتی از بهترین برندهای ایران و جهان همچون هایک ویژن، داهوا، ورتینا، ریکو، اکسوم، کی دی تی، فایروال، کلاسیک و … 

کیفیت خدمات

99

ضمانت و پشتیبانی

98

ظرافت و کارایی

87

آمار و ارقام ما

برترین شرکت از نگاه مشتریان در سال ها ۱۳۹۵ و ۱۳۹۸ 

13سال ها تجربه
395پشتیبانی کارشناسان
16برندگان جوایز
758مشتریان سرمن

به مشتریان راضی ما بپیوندید

شما نیز میتوانید از طریق وب سایت یا شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید .