چگونگی یافتن بهترین فروشگاه دوربین مداربسته


امروزه دوربین مداربسته به یک نیاز تبدیل شده و در بسیار از اماکن خریداری و نصب میگردد. کار بجایی رسیده که در بسیاری از اماکن مسکونی نیز برای حفظ امنیت ساختمان از دوربین مداربسته استفاده می گردد. ما در این مقاله سعی می کنیم لزوم استفاده از دوربین مداربسته، بهترین فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته و همچنین نصب و راه اندازی آن را بررسی نماییم.

لزوم استفاده از دوربین مداربسته

همان ابتدا باید دانست که با خرید دوربین مداربسته مانع از سرقت نخواهید شد و اگر می خواهد مانع سرقت در محل کار یا زندگی خود شوید ابتدا ورودی های ساختمانتان را مطمئن تر کنید و از سیستم دزدگیر اماکن استفاده نمایید. با نصب اعلائم مربوط به وجود دوربین مداربسته در محل می توانید تا حدی به پیشگیری از سرقتِ احتمالی، کمک کنید. اما استفاده اصلی دوربین مدار بسته در ضبط تصاویر و بازبینی اتفاقات پیش آمده و پیگیری و همچنین سند تصویری (مدرک) می باشد.

خرید دوربین مداربسته
خرید دوربین مداربسته

به کار بردن دوربین مداربسته برای اماکن تجاری و کسب و کارها یک ضرورت بالقوه است؛ اگر هزینه های خرید و نصب دوربین مداربسته را در مقابل ضررهای احتمالی ناشی از سرقت بگذاریم، هزینه های مربوط به خرید سیستم حفاظتی عدد کوچکی به نظر می آید. اگر مسائل مربوط به سرقت را فاکتور گرفته و اصلا به حساب نیاوریم، بسیار پیش می آید که به عنوان فروشنده، محصولی را به خریداری داده باشید، اما خریدار آن را رد کرده باشد و یا پولی کم یا زیاد دریافت کرده باشید و مبلغ درست آن را ندانید. این موضوع و اتفاقاتی از این دست، با وجود دوربین مداربسته بر طرف خواهند شد.

برای مثال بیشتر، در نظر بگیرید که مدیر شرکت یا کارخانه ای می خواهد از راندمان کاری کارمندان و کارگرانش مطلع شود و یا در بیمارستان مسئول بخش از چگونگی انجام کار پرستاران و خدمه آگاه شود تا بتواند نیروها را به درستی مدیریت نماید. این نمونه هایی کوچک از کاربرد دوربین مدار بسته است که لزوم استفاده از این وسیله را در هر مکانی قوت می بخشد.

فروشگاه دوربین مداربسته

در تهران و دیگر شهر ها فروشگاه و پاساژهایی برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته وجود دارد که می تواند انتخاب درستی را به مصرف کننده بدهد. اما این گونه فروشگاهها یک مشکل بزرگ دارد که آن این است که هر فروشگاه، محصول خود را تبلیغ کرده و آن را بهترین دوربین مداربسته می داند.

همچنین برای انتخاب بهترین سیستم می بایست وقت زیادی صرف کرد و به تعداد بیشتری از این مغازه ها یا فروشگاهها مراجعه نمود تا اطلاعات خود را در زمینه دوربین مداربسته بالا برده و یک خرید مطمئن را داشته باشید. اگر این روش مورد علاقه شماست پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه روانه بازار شوید نسبت به تکنولوژی های بروز دوربین مداربسته آگاهی کافی کسب نمایید تا با اطلاعات مناسب، خرید موفقی از فروشگاه دوربین مداربسته خود داشته باشید.

فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته

کافی است کلمه دوربین مدار بسته را در اینترنت جستجو نمایید تا دریای فروشگاههای اینترنتی این حرفه را از نزدیک مشاهده نمایید. بیش از 8 میلیون سایت سعی می کنند اطلاعاتی از دوربین مداربسته که می تواند فروش، نصب و یا اطلاعات باشد را به شما نشان بدهند.

خرید از فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته می تواند یک برد بزرگ باشد و یا یک باخت غم انگیز! از آنجا غم انگیز که سایتهای بزرگ فروشگاهی که البته به طور تخصصی در زمینه سیستم های حفاظتی کار نمی کنند، محصولاتی را با قیمت های بسیار نازل عرضه می کنند. با بررسی محصولات این فروشگاه ها متوجه می شویم که آنها دوربین های مداربسته نسل گذشته را که چند سالی است از رده خارج شده اند، بدون هیچ دغدغه ای و تنها به جهت کسب سود عرضه می کنند و اساسا هیچ نظارتی در جهت کیفیت، نه در فروشگاه اینترنتی و نه در صنف سیستم های حفاظتی، وجود ندارد.

فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته
فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته

از سوی دیگر فروشگاه های اینترنتی دوربین مداربسته ای وجود دارند که بسیار تخصصی تر هستند و جزئیات ویژگی های محصولات را در اختیار مشتری میگذارند تا مصرف کننده با اطلاع کافی بتواند بهترین خرید را داشته باشد. معمولا این فروشگاه ها اجناس از رده خارج را یا در سایت نمی گذارند و اگر هم بگذارند اطلاعات کافی را در مورد اینکه آن دوربین های مداربسته از رده خارج شده و می توان سیستمهای جدید را انتخاب کرد، در اختیار کاربر قرار می دهند. از نظر نظارتی نیز این فروشگاه ها چون خودشان به صورت تخصصی فعال هستند از محصولی که در فروشگاه می گذارند آگاهند و هیچ گاه کالای بی کیفیتی را در سایت نمی گذارند تا فروشگاه خود را بدنام نمایند.

پیشنهاد ما این است در بین این همه فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته آن دسته سایتهایی را انتخاب کنید که به صورت تخصصی در حرفه سیستمهای حفاظتی هستند و از بین تکنولوژی ها، موردی را بخواهید که به روز بوده و گارانتی و پشتیبانی دارد.

فروش و نصب دوربین مداربسته

حال که دوربین مداربسته را خریداری نموده اید باید به فکر نصب آن نیز باشید. اینجاست که می گوییم دوربین مدار بسته را بهتر است از فروشگاههای حقیقی یا فروشگاههای تخصصی خریداری نمایید تا خدمات مربوط به نصب را نیز همراه با فروش ارائه نمایند.

بسیاری از سایت ها در چند سال اخیر سعی کرده اند نصب دوربین مداربسته را امری ساده جلو دهند. این در صورتی است که کار نصب، به سادگی ای که آنها می گویند نیست و می بایست یک نصاب حرفه ای این کار را انجام دهد. نصب فیزیکی دوربین و کابل کشی و نصب دی وی آر یا NVR به خودی خود کار ساده ای نیست و تنظیم نمودن دستگاه ضبط کننده دیجیتال، تنظیم کردن نوع ضبط و یا فعال کردن سیستم موشن، فرمت هارد و در صورت نیاز انتقال تصویر، کاری نیست که هر شخصی از آن سر در بیاورد.

به نظر می رسد برای پروژه های کوچک، فروش و نصب دوربین مداربسته در کنار هم معنا دارد و می بایست در هنگام خرید به فکر نصب محصولات نیز بود. اما این جریان در پروژه های بسیار بزرگ که خودشان تیم فنی و نصب دارند صدق نمی کند و اولویت خرید دوربین مداربسته در این نوع پروژه های بزرگ تنها قیمت می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *